fbpx  
Home » Новини » У Тернополі обрали найкращий вертеп (фото)

У Тернополі обрали найкращий вертеп (фото)

02.02.2019 15:20 Категорія: Новини

Парад_вертепiв_(2)У концерт-холі «Подоляни» відбувся традиційний «Парад вертепів.Цього року участь у фестивалі-конкурсі взяли 15 колективів з різних куточків області, з-поміж яких були й парафіяльні: недільної школи м. Шумська, храмів Покрови Пресвятої Богородиці м. Збаража, Вознесіння Господнього смтВишнівець, Святої Трійці смтМикулинці, Різдва Пресвятої Богородиці с. Біла Чортківського району.

Оцінивши артистизм, зміст дійства, костюми, креативність колективів, журі обрало переможців.

Як і торік, перше місце у фестивалі-конкурсі посів вертеп храму Вознесіння Господнього з Вишнівця (настоятель протоієрей Василь Дідик). Друге місце – у вертепу центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани, третє – у вертепу “Духовне зернятко” храму Святої Трійці смтМикулинці, інформує cerkva.te.ua.

Також журі визначило найкращих у кількох номінаціях. Приз за оригінальність отримав театр “Дивосвіт” зі смтКозова, за найкращу музично-хореографічну композицію – вертеп будинку культури с. Скала Подільська Борщівського району, а вертеп Тернопільського обласного краєзнавчого музею визнано найкращим у номінації “Кращі костюми”.

А загалом ніхто з конкурсантів не повернувся додому без нагороди: пам’ятні подаруночки отримали всі учасники “Параду вертепів”.

Парад_вертепiвПарад_вертепiвПарад_вертепiв_(2)Парад_вертепiв_(3)Парад_вертепiв_(4)Парад_вертепiв_(5)Парад_вертепiв_(6)Парад_вертепiв_(7)Парад_вертепiв_(8)Парад_вертепiв_(9)Парад_вертепiв_(3)

 

У Тернополі обрали найкращий вертеп (фото) Reviewed by on . У концерт-холі «Подоляни» відбувся традиційний «Парад вертепів.Цього року участь у фестивалі-конкурсі взяли 15 колективів з різних куточків області, з-поміж яки У концерт-холі «Подоляни» відбувся традиційний «Парад вертепів.Цього року участь у фестивалі-конкурсі взяли 15 колективів з різних куточків області, з-поміж яки Rating: 0

Додати коментар

scroll to top