fbpx  
Home » Новини » У Тернополі молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ (фото)

У Тернополі молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ (фото)

02.02.2019 11:35 Категорія: Новини

молод__провела_добу_в_камерах_(3)До Дня пам’яті Героїв Крут тернопільська молодь організувала акцію «Доба», під час якої провела 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ. Зараз у цьому приміщенні розташований музей політв’язнів та репресованих.

Впродовж цієї «Доби» учасники спілкувалися з істориками, громадськими, релігійними та політичними діячами, повідомляє сайт міськради.

Як зазначають організатори акції – Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в Україні, – у такий спосіб, перебуваючи добу у в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ,  молодь може краще пізнати історію національно-визвольних змагань та вшанувати пам’ять Героїв Крут.

До слова, акція «Доба» у Тернополі відбувається вже понад 15 років.молод__провела_добу_в_камерах_(2)молод__провела_добу_в_камерахмолод__провела_добу_в_камерах_(4)

 

У Тернополі молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ (фото) Reviewed by on . До Дня пам’яті Героїв Крут тернопільська молодь організувала акцію «Доба», під час якої провела 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ. Зараз у ц До Дня пам’яті Героїв Крут тернопільська молодь організувала акцію «Доба», під час якої провела 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ. Зараз у ц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top