fbpx  
Home » Новини » У Тернополі діти-сироти вперше отримали нові квартири (фото)

У Тернополі діти-сироти вперше отримали нові квартири (фото)

27.02.2019 08:43 Категорія: Новини

діти-сироти отримали соціальне житлоВперше  у Тернополі для дітей-сиріт, віком від 18 до 23 років, які знаходяться на квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, було придбано дві трикімнатні квартири, площею 79 кв. м. кожна.

В одній з цих соціальних квартир проживатимуть три хлопці-сироти, в іншій – три дівчини, повідомили у міській раді..

У помешканнях нещодавно завершилися роботи з капітального ремонту та омеблювання.

«У 2018 році за рахунок коштів з державного бюджету було вперше придбано дві соціальні квартири для шести дітей-сиріт з Тернополя, після чого, за кошти з міського бюджету, у цих помешканнях були проведені ремонтні роботи, встановлено необхідну сантехніку та придбано меблі, – відзначає мер Сергій Надал. – Тернопільська міська рада і надалі допомагатиме дітям із соціально незахищених категорій населення, адже турбота про них та забезпечення житлом – це наше спільне завдання, обов’язок міста, суспільства та держави».

діти-сироти отримали соціальне житло (5)

діти-сироти отримали соціальне житло (3)

діти-сироти отримали соціальне житло (4)

діти-сироти отримали соціальне житло (2)

 

У Тернополі діти-сироти вперше отримали нові квартири (фото) Reviewed by on . Вперше  у Тернополі для дітей-сиріт, віком від 18 до 23 років, які знаходяться на квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умо Вперше  у Тернополі для дітей-сиріт, віком від 18 до 23 років, які знаходяться на квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top