fbpx  
Home » Новини » У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси з вивчення англійської мови

У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси з вивчення англійської мови

06.02.2019 15:55 Категорія: Новини

англТернопільський національний економічний університет організовує інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників АТО з м. Тернополя, Тернопільського і Збаразького районів.

Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Усіх бажаючих просять надіслати до 11 березня 2019 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@tneu.edu.ua) такі дані: прізвище, ім’я, по батькові; е-mail; номер мобільного телефону.

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107). Тел.: 0352-47-50-50*13-148.

У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси з вивчення англійської мови Reviewed by on . Тернопільський національний економічний університет організовує інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій (англійськ Тернопільський національний економічний університет організовує інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій (англійськ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top