fbpx  
Home » Новини » У Тернопільській області реалізовують один із наймасштабніших проектів (фото)

У Тернопільській області реалізовують один із наймасштабніших проектів (фото)

20.02.2019 14:41 Категорія: Новини

спортивне_ядро_проект_(2)Кременеччина за своїм потенціалом є і продовжує бути тим регіоном, який наполегливими спільними зусиллями і влади, і бізнесу, і кожного його жителя рік за роком зміцнює соціально – економічний стан, оновлюється і розвивається.

Незважаючи на певні негативні чинники, які мають вплив на соціально – економічний розвиток, нам вдалося суттєво зміцнити матеріально – технічну базу закладів бюджетної сфери. Наприклад, лише в освіті Кременецького району протягом 2015 – 2018 років для проведення ремонтів та покращення матеріально технічної бази використано 21 млн. 738 тис. гривень бюджетних та інших коштів.

А ще тут реалізовують один із наймасштабніших у районі проектів, який стане справжнім проривом у спорті. Так, у вересні 2018 року розпочато роботи з реконструкції спортивного ядра у Волинському ліцеїімені Нестора Літописця, кошторисною вартістю 16 млн. 253 тис. гривень, на реалізацію якого з державного фонду регіонального розвитку спрямовано 13 млн. гривень!

Проект передбачає облаштування футбольного поля, чотирьох легкоатлетичних доріжок, відкритого майданчика для тренажерів, тенісного корта, баскетбольного майданчика, бейсбольного поля (усі — зі штучним покриттям), а також трибун біля футбольного і бейсбольного полів на 196 і 120 місць відповідно.

Завершити роботи планують вже цієї весни.

спортивне_ядро_проект

У Тернопільській області реалізовують один із наймасштабніших проектів (фото) Reviewed by on . Кременеччина за своїм потенціалом є і продовжує бути тим регіоном, який наполегливими спільними зусиллями і влади, і бізнесу, і кожного його жителя рік за роком Кременеччина за своїм потенціалом є і продовжує бути тим регіоном, який наполегливими спільними зусиллями і влади, і бізнесу, і кожного його жителя рік за роком Rating: 0

Додати коментар

scroll to top