Home » ­ » У школах Тернопільщини хочуть запровадити нову систему оцінок

У школах Тернопільщини хочуть запровадити нову систему оцінок

04.02.2019 09:05 Категорія: ­ Новини

школаНовий проект планують втілити у школах Тернопільської області. Його представила литовська компанія NEVDA.

Проект «Моя школа» передбачає електронну систему оцінок, розкладу та відвідування.

«Запровадження інноваційних технологій у роботі багатьох галузей та сфер життєдіяльності – це вимога часу. А тому, щоб бути сучасними та максимально ефективними на Тернопільщині підтримують багато ініціатив, спрямованих на покращення та оптимізацію роботи.

Впровадження цього проекту в освітніх закладах області буде однією із важливих точок співпраці щодо зміни балансу зовнішньо-торгівельного обороту і прямих інвестицій Литви в Україні», – зазначили у прес-службі ОДА.

Зацікавлені у співпраці з нашою областю й представники литовської компанії. Адже, за їх словами, Тернопільщина – одна з передових регіонів, які хочуть працювати і відкриті для пропозицій. Саме тому, перед тим як відвідати такі міста як Запоріжжя та Харків, вони спершу відвідали Тернопільську область.

 

У школах Тернопільщини хочуть запровадити нову систему оцінок Reviewed by on . Новий проект планують втілити у школах Тернопільської області. Його представила литовська компанія NEVDA. Проект «Моя школа» передбачає електронну систему оціно Новий проект планують втілити у школах Тернопільської області. Його представила литовська компанія NEVDA. Проект «Моя школа» передбачає електронну систему оціно Rating: 0

Додати коментар

scroll to top