fbpx  
Home » Новини » У селі біля Тернополя збудують дитсадок за майже 35 млн. гривень

У селі біля Тернополя збудують дитсадок за майже 35 млн. гривень

28.02.2019 11:07 Категорія: Новини

дитсадокДіти дошкільного віку с. Біла Тернопільського району отримають затишний, дошкільний освітній заклад з комфортними ігровими та спальними кімнатами, медичним блоком, харчоблоком на 120 місць.

Відповідний проект реалізують на умовах спів фінансування. Його загальна вартість 34 728,221 грн. Із них: кошти Фонду регіонального розвитку – 29 518,990 грн., кошти місцевих бюджетів – 5 209,230 грн.

Додамо, що зараз у с. Біла немає жодного дошкільного навчального закладу, хоча на території даного населеного пункту проживає 3,34 тисяч людей.

Щорічно в селі народжується та реєструється близько 30-ти дітей, на даний час тут проживає 207 дітей дошкільного віку, які є потенційними вихованцями дитячого садка. В селі та прилеглих населених пунктах народжуваність збільшується, і відповідно зростає потреба у забезпечені виховного процесу. Саме тому дана проектна пропозиція є надзвичайно актуальною.

У селі біля Тернополя збудують дитсадок за майже 35 млн. гривень Reviewed by on . Діти дошкільного віку с. Біла Тернопільського району отримають затишний, дошкільний освітній заклад з комфортними ігровими та спальними кімнатами, медичним блок Діти дошкільного віку с. Біла Тернопільського району отримають затишний, дошкільний освітній заклад з комфортними ігровими та спальними кімнатами, медичним блок Rating: 0

Додати коментар

scroll to top