Home » ­ » У районній лікарні на Тернопільщині проводять унікальні операції (фото)

У районній лікарні на Тернопільщині проводять унікальні операції (фото)

07.02.2019 12:57 Категорія: ­ Новини

у райлікарні (2)На базі Кременецької районної лікарні функціонує сучасне відділення кардіологічної хірургії.

Місцеві лікарі проводять операції зі шунтування серця. Додамо, що такі складні операції у нашій області проводяться лише у Тернополі і Кременці. Для проведення операцій використовують якісний витратний матеріал із провідних країн-виробників. Протягом майже двох місяців роботи провели 21 коронарографію, 4 коронарних стентування, а також артеріографію.

Як розповів голова РДА Володимир Стефанський, районна комунальна лікарня повинна стати окружною лікарнею, тож у регіоні тривають роботи щодо створення Кременецького госпітального округу.

Відповідно за останні 2 роки було закуплено сучасне медичне обладнання. У рамках грантової програми уряду Японії у 2017-му отримали ультразвукову діагностичну систему; вентиляційний прилад, за допомогою якого можна транспортувати пацієнта на великій відстані.

Також закуплено хороший гематологічний аналізатор, який дає можливість робити вимірювання 18 параметрів крові. Це значно пришвидшує процес встановлення діагнозу. Крім того, Кременецька районна рада віддала частину приміщення лікарні приватній структурі, яка встановила сучасний комп’ютерний томограф.

«Це дуже великий крок вперед, адже лише у кількох лікарнях області є аналогічне  обладнання», – зазначив очільник району.

у райлікарні

У районній лікарні на Тернопільщині проводять унікальні операції (фото) Reviewed by on . На базі Кременецької районної лікарні функціонує сучасне відділення кардіологічної хірургії. Місцеві лікарі проводять операції зі шунтування серця. Додамо, що т На базі Кременецької районної лікарні функціонує сучасне відділення кардіологічної хірургії. Місцеві лікарі проводять операції зі шунтування серця. Додамо, що т Rating: 0

Додати коментар

scroll to top