Home » ­ » У одному із районів Тернопільщини рекордна кількість парафій перейшла до ПЦУ

У одному із районів Тернопільщини рекордна кількість парафій перейшла до ПЦУ

08.02.2019 11:49 Категорія: ­ Новини

церкваВже 13 парафій колишньої УПУ МП прийняли рішення про перехід до Православної Церкви України.

Останньою своє рішення підтвердила релігійна громада церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Людвище Шумського району. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання  і прийняв її до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України.

Додамо, що для Шумщини – це вже восьма парафія, яка покинула УПЦ ПМ, що є рекордом серед інших районів. Раніше до складу Тернопільської єпархії було прийнято сім релігійних громад Шумського району: сіл Мирове, Матвіївці, Сураж, Радошівка, Бриків, Онишківці і Кордишів.

Нагадаємо, також що до незалежної Української Церкви раніше приєдналися також віруючі Гніздичного Збаразького та Розтоків Кременецького району, а також три парафії у Бучацькому районі: у Стінці та дві – у Трибухівцях.

У одному із районів Тернопільщини рекордна кількість парафій перейшла до ПЦУ Reviewed by on . Вже 13 парафій колишньої УПУ МП прийняли рішення про перехід до Православної Церкви України. Останньою своє рішення підтвердила релігійна громада церкви Різдва Вже 13 парафій колишньої УПУ МП прийняли рішення про перехід до Православної Церкви України. Останньою своє рішення підтвердила релігійна громада церкви Різдва Rating: 0

Додати коментар

scroll to top