fbpx  
Home » Новини » У коледжі на Тернопільщині навчають за допомогою технологій майбутнього

У коледжі на Тернопільщині навчають за допомогою технологій майбутнього

27.02.2019 16:02 Категорія: Новини

чорткiв_педколеджМайбутнє уже сьогодні. У Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Олександра Барвінського готують студентів за допомогою сучасних технологій.

Йдеться, зокрема, про навчально-тренінговий клас для Нової української школи. У 2018 році на такі тренінгові класи з державного бюджету було виділено 1 млн. 200 тис. грн.

Як зазначили у прес-службі облдержадміністрації, завдяки тому, що держава сьогодні вкладає значні кошти в систему освіти, ці студенти мають змогу навчатися за допомогою персональних нетбуків, інтерактивної дошки та окулярів віртуальної реальності. Це дозволяє робити навчання цікавим та захоплюючим, а головне ефективним та результативним.

У коледжі на Тернопільщині навчають за допомогою технологій майбутнього Reviewed by on . Майбутнє уже сьогодні. У Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Олександра Барвінського готують студентів за допомогою сучасних технологій. Йдеться Майбутнє уже сьогодні. У Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Олександра Барвінського готують студентів за допомогою сучасних технологій. Йдеться Rating: 0

Додати коментар

scroll to top