fbpx  
Home » Новини » Цієї суботи у Тернополі – сільськогосподарська ярмарка

Цієї суботи у Тернополі – сільськогосподарська ярмарка

15.02.2019 15:16 Категорія: Новини

ярмаркаУ Тернополі щосуботи проходитимуть с/г ярмарки, де можна буде придбати товари за цінами виробниками. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Враховуючи звернення жителів масиву «Дружба» та з метою забезпечення населення широким асортиментом сільськогосподарської продукції, товарами підприємств харчової та переробної промисловості, виконавчим комітетом Тернопільської міської ради надано дозвіл на проведення сільськогосподарських ярмарків щосуботи до кінця 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Ярмарки, під час яких тернополяни матимуть змогу купити весь асортимент сільськогосподарської продукції за цінами виробника, проходитимуть на перетині вул. Миру – Дружби.

Цієї суботи у Тернополі – сільськогосподарська ярмарка Reviewed by on . У Тернополі щосуботи проходитимуть с/г ярмарки, де можна буде придбати товари за цінами виробниками. Про це повідомили у прес-службі міської ради. "Враховуючи з У Тернополі щосуботи проходитимуть с/г ярмарки, де можна буде придбати товари за цінами виробниками. Про це повідомили у прес-службі міської ради. "Враховуючи з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top