fbpx  
Home » Новини » Тернополянирн їде на Гран-Прі Угорщини з греко-римської боротьби

Тернополянирн їде на Гран-Прі Угорщини з греко-римської боротьби

12.02.2019 16:56 Категорія: Новини
белоцький тнпу спорт (2)

Белоцький Олександр – у синьому трико

У м. Кременчук проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих, що є відбірковим до чемпіонату Європи.

У цих змаганнях взяв участь магістрант факультету фізичного виховання ТНПУ ім.. В. Гнатюка, майстер спорту України Белоцький Олександр.

Наш спортсмен провів кілька переможних сутичок і поступившись у півфіналі майбутньому чемпіону з Харкова зупинився за крок до медалі, в підсумку посівши п’яте місце у ваговій категорії до 82 кг. У прес-службі ВНЗ зазначили, що Олександр реабілітується після отриманої минулого року складної травми і уже приступив до повноцінних тренувань.

Не дивлячись на те, що спортсмен залишився без нагороди, він є одним із претендентів на участь у чемпіонаті Європи серед чоловіків до 23 років, що проходитиме з 4 по 10 березня у сербському місті Новий Сад.

Також стало відомо, що у складі збірної команди України тернополянин візьме участь у рейтинговому турнірі сезону з греко-римської боротьби – Гран-Прі Угорщини, що відбудеться 23 та 24 лютого в угорському місті Дьйор в Олімпійському спортивному комплексі паралельно на 4-х килимах.

Нагадаємо, що цьогорічний борцівський сезон включає в себе 4 рейтингові турніри, за результатами яких борці отримуватимуть бали, що вплинуть на жеребкування Чемпіонату Світу.

Бажаємо Олександру швидкого відновлення і подальших високих здобутків у спорті та навчанні!
белоцький тнпу спорт

Тернополянирн їде на Гран-Прі Угорщини з греко-римської боротьби Reviewed by on . [caption id="attachment_3573" align="alignleft" width="300"] Белоцький Олександр - у синьому трико[/caption] У м. Кременчук проходив Чемпіонат України з греко-р [caption id="attachment_3573" align="alignleft" width="300"] Белоцький Олександр - у синьому трико[/caption] У м. Кременчук проходив Чемпіонат України з греко-р Rating: 0

Додати коментар

scroll to top