fbpx  
Home » Влада » Тернополянка стала Почесним консулом Угорщини

Тернополянка стала Почесним консулом Угорщини

15.02.2019 14:33 Категорія: Влада Новини

консулПочесним консулом Угорщини в Тернополі стала презент благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак.

Нагадаємо, днями почесне консульство цієї країни відкрили в нашому місті.Присутній на церемонії Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні пан ІштванІйдярто висловив сподівання на подальшу тісну і плідну співпрацю з Тернополем в сферах освіти, легкої промисловості, металообробки  та сільського господарства, а також відзначив туристичний потенціал регіону, пише сайт Тернополяни.

Діяльність почесних консулів іноземних держав в Україні регулюється Положенням та Главою 3 «Віденської конвенції про консульські зносини від 1963 року».

Почесні консули іноземних держав можуть бути призначені в Україні з метою сприяння розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між державою, що акредитує, і Україною, а також захисту на території консульського округу прав та інтересів держави, що акредитує, її фізичних і юридичних осіб.

 

 

Тернополянка стала Почесним консулом Угорщини Reviewed by on . Почесним консулом Угорщини в Тернополі стала презент благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак. Нагадаємо, днями почесне консульство цієї країни відкрили в наш Почесним консулом Угорщини в Тернополі стала презент благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак. Нагадаємо, днями почесне консульство цієї країни відкрили в наш Rating: 0

Додати коментар

scroll to top