fbpx  
Home » Новини » Тернополянка більше 100 разів рятувала життя інших людей (відео)

Тернополянка більше 100 разів рятувала життя інших людей (відео)

19.02.2019 16:54 Категорія: Новини

донорЩороку тернополянка Христина Довгалюк щонайменше п’ять разів відвідує Центр служби крові. 103 рази жінка уже ставала донором для інших на знак вдячності за своє врятоване життя. Жінка розповідає, що з’явилася на світ доволі проблематично. Донори врятували життя її мамі. Якби не вони, каже Христина, можливо б залишилася сиротою.

Пані Христина переконана, здати кров – це найменше, що може зробити для когось, хто зараз бореться з недугою. Іншим радить, головне – наважитися.

Щоразу, коли у місті чи області стається ДТП або інші нещасні випадки, вона тут як тут. Любить жартувати, що має більше сотні кровних родичів. У центрі переливання крові пані Христину дуже добре знають і часто ставлять у приклад іншим.

Христина Довгалюк закликає тернополян не боятися і теж стати донорами. Це надзвичайно – розуміти, що ти рятуєш життя, каже жінка.

Детальніше – у сюжеті журналістів Тернопіль1.

Тернополянка більше 100 разів рятувала життя інших людей (відео) Reviewed by on . Щороку тернополянка Христина Довгалюк щонайменше п’ять разів відвідує Центр служби крові. 103 рази жінка уже ставала донором для інших на знак вдячності за своє Щороку тернополянка Христина Довгалюк щонайменше п’ять разів відвідує Центр служби крові. 103 рази жінка уже ставала донором для інших на знак вдячності за своє Rating: 0

Додати коментар

scroll to top