fbpx  
Home » Новини » Тернопільський біатлоніст став дворазовим чемпіоном України

Тернопільський біатлоніст став дворазовим чемпіоном України

01.02.2019 11:09 Категорія: Новини

АндріїшинВ селі Яворів Львівської області пройшов Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху.

В змаганнях брали участь більше тридцяти спортсменів із шести регіональних центрів «Інваспорт» – команди з міста Києва, Львівської, Київської, Сумської, Чернігівської та Тернопільської областей. Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагалося двоє спортсменів – Андрій Андріїшин та Юрій Каськів.

За інформацією Тернопільського центру «Інваспорт», на цих змаганнях заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин (1986 р.н., м.Тернопіль) виборов три медалі. Так, у гонці класичним стилем на дистанції 10 км спортсмен завоював золоту нагороду, у гонці спринт класичним стилем-пролог Андрій також здобув «золото», а у гонці вільним стилем на 15 км (мас-старт) – «срібло» (на фото – на першій сходинці п’єдесталу).

В свою чергу, Юрій Каськів (1997 р.н., м.Тернопіль) був шостим і у спринті класичним стилем-пролог, і у гонці класичним стилем на дистанції 10 км.

Готував спортсменів до змагань заслужений працівник з фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Тернопільський біатлоніст став дворазовим чемпіоном України Reviewed by on . В селі Яворів Львівської області пройшов Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. В змаганнях брали участь більше тридцяти сп В селі Яворів Львівської області пройшов Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. В змаганнях брали участь більше тридцяти сп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top