fbpx  
Home » Новини » Тернопільські біатлоністи здобули «бронзу» на Кубку IBU

Тернопільські біатлоністи здобули «бронзу» на Кубку IBU

04.02.2019 17:02 Категорія: Новини

Тернопiл_с_кi_бiатлонiсти_(2)На шостому етапі Кубку IBU з біатлону в Швейцарському Ленцерхайде вперше на великих міжнародних змаганнях була випробувана новинка цього сезону – змішана естафета, в якій першими стартують чоловіки, а фінішувати доводиться жінкам. Дебютувати в новому форматі довелося учасникам одиночного міксту - спортсменам з Тернопільщини Марії Кручовій і Віталію Трушу.

І вже перша гонка з подібною специфікою стала успішною для українського дуету! Віталій Труш на стартовому він безпомилково пройшов обидва вогневі рубежі і передав естафету другим, разом з суперником з Норвегії ФредрікомГьєсбакком,інформує Федерація біатлону України.

Марії Кручовій на завершальному етапі довелося не просто, оскільки за бронзу довелося змагатися з досвідченою полькою Магдаленою Гвіздонь, а також з норвежкою Теклою Брюн-Лі, яка має куди більший стаж міжнародних стартів та виграла, до того ж, чотири одиночних міксти на етапах Кубку IBU!

Але Марія у вирішальний момент проявила дивовижну холоднокровність, і не тільки “відчепила” команди Польщі та Норвегії, але і скористалася помилкою на останньому рубежі своєї німецької тезки Марі Хайнріх і на останні півтора кілометри вийшла попереду на сім секунд! Але, на жаль, сил до цього витрачено було чимало, а “фори Труша” у вигляді відпочинку під час персьюту в активі Кручової не було. Україна фінішувала третьою, заробивши черговий командний подіум на етапах Кубку IBU поточного сезону!

Якщо Віталій Труш вже був призером Кубку IBU саме в цій дисципліні, коли разом з Юлією Журавок став бронзовим призером в Ріднау, то для Марії Кручової – перший подіум на міжнародних стартах у дорослій кар’єрі.

Тернопiл_с_кi_бiатлонiсти

Тернопільські біатлоністи здобули «бронзу» на Кубку IBU Reviewed by on . На шостому етапі Кубку IBU з біатлону в Швейцарському Ленцерхайде вперше на великих міжнародних змаганнях була випробувана новинка цього сезону - змішана естафе На шостому етапі Кубку IBU з біатлону в Швейцарському Ленцерхайде вперше на великих міжнародних змаганнях була випробувана новинка цього сезону - змішана естафе Rating: 0

Додати коментар

scroll to top