fbpx  
Home » Новини » Спиртзавод на Збаражчині першим почав виробництво біоетанолу (фото)

Спиртзавод на Збаражчині першим почав виробництво біоетанолу (фото)

27.02.2019 15:09 Категорія: Новини

біоетанолДП «Зарубинецький спиртовий завод» – підприємство перше в області, яке розпочало виготовляти біоетанол – компонент моторного палива, який отримують у процесі переробки рослинної сировини для використання як біопалива або паливної добавки.

Крім того, що біоетанол розглядається як альтернатива вичерпним джерелам
енергії, його застосування знижує викиди шкідливих речовин та оксиду вуглецю в атмосферу.

На підприємствіу с. Зарубинці, як зазначили у райдержадміністрації, працює 145 чоловік, більшість – жителі Збаразького району.

Важливою зерновою культурою для виробництва біоетанолу є кукурудза. ДП «Зарубинецький спиртовий завод» переробляє 5,5 тисяч тонн кукурудзи за місяць, сировину постачають місцеві сільгоспвиробники.

Важливим є те, що підприємство працює над модернізацією обладнання, що дасть можливість в технологічному процесі брати 1/3 повторно використовуваної води, що зменшить споживання чистої води від зовнішньої мережі.

Зарубинец_кий_спиртовий_завод

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(2)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(3)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(4)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(5)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(6)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(7)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(9)

Зарубинец_кий_спиртовий_завод_(8)

Спиртзавод на Збаражчині першим почав виробництво біоетанолу (фото) Reviewed by on . ДП «Зарубинецький спиртовий завод» - підприємство перше в області, яке розпочало виготовляти біоетанол - компонент моторного палива, який отримують у процесі пе ДП «Зарубинецький спиртовий завод» - підприємство перше в області, яке розпочало виготовляти біоетанол - компонент моторного палива, який отримують у процесі пе Rating: 0

Додати коментар

scroll to top