fbpx  
Home » Економіка » Скільки тернополяни заплатять за опалення за січень?

Скільки тернополяни заплатять за опалення за січень?

08.02.2019 12:52 Категорія: Економіка Новини

опаленняяКП «ТМТКЕ» на виконання  Постанови КМУ №630  проводить нарахування плати за послуги з централізованого опалення з врахуванням температури зовнішнього повітря (далі – t°)  на основі офіційних даних Гідрометеоцентру.

Дані про t° січня 2019 наведено у таблиці:

опалення

Середня фактична  температура зовнішнього  повітря за січень 2019 становить:  -4,210 °C. Розрахункова плата за 1 кв.м. опалювальної площі в січні 2019  складає 51,5467 грн.

Споживачам, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення, необхідно щомісяця сплачувати обов’язкову частку плати визначену Управлінням соціальної політики.

Скільки тернополяни заплатять за опалення за січень? Reviewed by on . КП «ТМТКЕ» на виконання  Постанови КМУ №630  проводить нарахування плати за послуги з централізованого опалення з врахуванням температури зовнішнього повітря (д КП «ТМТКЕ» на виконання  Постанови КМУ №630  проводить нарахування плати за послуги з централізованого опалення з врахуванням температури зовнішнього повітря (д Rating: 0

Додати коментар

scroll to top