fbpx  
Home » Новини » Школам Трибухівської ОТГ закупили сучасний спортивний інвентар (фото)

Школам Трибухівської ОТГ закупили сучасний спортивний інвентар (фото)

19.02.2019 15:19 Категорія: Новини

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отгЯкими мають бути уроки фізичної культури для сучасного покоління? Уроком, на який учні поспішають із задоволенням.

Найголовніше в Новій українській школі – це здорові діти. Трибухівська об’єднана територіальна громада приділяє увагу збереженню та зміцненню здоров’я учнів, формуванню засад їх здорового способу життя.

Саме тому черговим, гарним подарунком для шкіл стало придбання за кошти бюджету громади спортивного інвентарю на загальну суму 60 тис. грн. Як повідомили у громаді, діти отримали волейбольні, баскетбольні, футбольні м’ячі, гімнастичні мати, шахові набори,  баскетбольні сітки, канати, столи для настільного тенісу, набори для настільного тенісу,скакалки, м’ячі для метання.

Також закуплено частину обладнання для гуртків «Сокіл» («Джура»), а саме: 4-місні палатки (4 шт.), спальні мішки (16  шт.), компаси (20  шт.), канати (4  шт.), аптечки (2  шт.).

Спортивний зал перетворився на улюблене місце, де учні починають торувати шлях до спортивного олімпу.

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(2)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(4)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(6)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(7)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(8)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(9)

спортивний_iнвентар_трибухiвс_ка_отг_(10)

Школам Трибухівської ОТГ закупили сучасний спортивний інвентар (фото) Reviewed by on . Якими мають бути уроки фізичної культури для сучасного покоління? Уроком, на який учні поспішають із задоволенням. Найголовніше в Новій українській школі – це з Якими мають бути уроки фізичної культури для сучасного покоління? Уроком, на який учні поспішають із задоволенням. Найголовніше в Новій українській школі – це з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top