fbpx  
Home » Влада » Реформа децентралізації покращує життя громад на Тернопільщині

Реформа децентралізації покращує життя громад на Тернопільщині

01.02.2019 14:34 Категорія: Влада Новини

отгПитання децентралізації обговорили під час наради з регіонального розвитку Кременецького району.

Кременеччина, як і вся країна, включилася в процес децентралізації, основна мета якої – забезпечити такі зміни, які б стали основою для ефективного розвитку територій, отримання якісних і доступних послуг, комфортних умов для проживання людей в кожній громаді, незалежно – чи це велике місто, чи маленьке село.

Досвід, хоча і не великий, функціонування двох об’єднаних територіальних громад у районі, уже дає певні результати. На цьому наголосив голова РДА Володимир Козубський.

Загалом протягом 2016 – 2018 років з державного бюджету надійшло 7 млн. 912 тис. гривень субвенції на формування інфраструктури Почаївської та Лопушненської об’єднаних територіальних громад. За рахунок зазначених коштів громадам вдалося значно зміцнити соціальну інфраструктуру населених пунктів.

«Навіть скептики бачать, що сьогодні проходять ремонти шкіл, дитячих садочків, будинків культури, ремонтуємо місцеві дороги. Для цього є відповідний ресурс, є лідери громад, які ведуть за собою людей, але вони повинні нести відповідальність перед місцевими жителями!», – зазначив посадовець.

 

Реформа децентралізації покращує життя громад на Тернопільщині Reviewed by on . Питання децентралізації обговорили під час наради з регіонального розвитку Кременецького району. Кременеччина, як і вся країна, включилася в процес децентраліза Питання децентралізації обговорили під час наради з регіонального розвитку Кременецького району. Кременеччина, як і вся країна, включилася в процес децентраліза Rating: 0

Додати коментар

scroll to top