fbpx  
Home » Влада » Президент нагородив жителів Тернопільщини

Президент нагородив жителів Тернопільщини

22.02.2019 10:11 Категорія: Влада Новини

орден За заслуги III ступеняПрезидент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Серед нагороджених – двоє жителів Тернопільщині.

Зокрема, як йдеться в документі, орденомами «За заслуги» ІІІ ступеня відзначено:

Канака Петра Омеляновича – заступника голови громадської організації «Тернопільська обласна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», учасника бойових дій в Афганістані;

Мирончука Володимира Івановича – голову громадської організації «Шумська районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», учасника бойових дій в Афганістані.

Відзнаки їм присвоєно за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність.

Президент нагородив жителів Тернопільщини Reviewed by on . Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. С Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. С Rating: 0

Додати коментар

scroll to top