fbpx  
Home » Влада » Одна із найменших громад Тернопільщини вразила своїми успіхами

Одна із найменших громад Тернопільщини вразила своїми успіхами

20.02.2019 11:02 Категорія: Влада Новини

проекти ОТГ2Голова Іванівської ОТГ Руслан Шафранович прозвітував про те, як жила об’єднана громада у 2016-2018 роках. Керівник коротко зупинився на великих інфраструктурних проектах, які вдалось втілити в життя завдяки реформі децентралізації. Не залишив поза увагою голова ОТГ і мали проектів,  які також мають значення для жителів громади.

«Минає три роки відколи створена наша ОТГ. Нині ми підбиваємо перші реальні підсумки проведення реформи: що вдалось зробити за три роки, а також будуємо плани на майбутнє, – сказав Руслан Шафранович. – Згадую роки, коли сільським радам не вистачало коштів на зарплату працівникам. Зараз ситуація кардинально змінилася».

За словами Руслана Васильовича, за останні три роки обсяг капітальних видатків громади становив майже 20 мільйонів гривень, незважаючи на те, що Іванівська ОТГ є найменшою в районі. До її складу входять лише чотири населені пункти.

«Чи могли ми про таке мріяти три роки тому? Звісно, що ні, – продовжив голова ОТГ. – Зараз всі наші села розвиваються одночасно. Різниці між ними нема. Децентралізація дала нам великі можливості, які ми максимально використали». Також керівник громади повідомив, що у 2019 році капітальні видатки становитимуть 17 мільйонів гривень. На даний час сукупний бюджет Іванівської ОТГ складає 30 мільйонів гривень, з них власних доходів – 13 мільйонів гривень.

«Ми повірили Президентові, урядові  і не помилилися. Результати об’єднання принесли нам великі плюси. Наші заклади соціально-культурної сфери з новими покрівлями, там впроваджені заходи з енергозбереження. Всі учні шкіл громади харчуються безплатно. Наші населені пункти освітлені, з дитячими майданчиками. Комунальне підприємство – з новою технікою. У нас створена місцева пожежна команда», – підсумував Руслан Шафранович.

«Ми зробили правильний крок, об’єднавшись у громаду», – наголосив староста села Глещава Богдан Михайлюк, який розповів про здобутки свого населеного пункту з часу його входження в Іванівську ОТГ.

Проте ще чимало планів у керівництва є. Зокрема, у 2019-2021 роках заплановано будівництво вуличних водопроводів в селах Іванівка та Глещава, створення сільськогосподарських кооперативів, облаштування в Іванівському СБК конференц-залу, ремонт доріг.

Додамо, що в Іванівську ОТГ за останні три роки направлено 9 млн. 422 тис. грн.. державних коштів. Завдяки цій фінансовій допомозі вдалось реалізувати 25 проектів.

Одна із найменших громад Тернопільщини вразила своїми успіхами Reviewed by on . Голова Іванівської ОТГ Руслан Шафранович прозвітував про те, як жила об’єднана громада у 2016-2018 роках. Керівник коротко зупинився на великих інфраструктурних Голова Іванівської ОТГ Руслан Шафранович прозвітував про те, як жила об’єднана громада у 2016-2018 роках. Керівник коротко зупинився на великих інфраструктурних Rating: 0

Додати коментар

scroll to top