fbpx  
Home » Новини » Очільник УПЦ МП Онуфрій скасував щорічну поїздку на Тернопільщину

Очільник УПЦ МП Онуфрій скасував щорічну поїздку на Тернопільщину

17.02.2019 11:10 Категорія: Новини

УПЦ_МП_ОнуфрiйКерівник Церкви Московського Патріархату в Україні вперше від свого обрання не приїхав на Тернопільщину у період Різдвяних свят. Про це повідомляє За Збречем.

Традиційно щороку у січні митрополит УПЦ МП Онуфрій влаштовував об’їзд єпархій Московської Церкви на Західній Україні, під час якого відвідував свято різдвяних колядок у Почаївській Лаврі.

У цьому ж році, вперше з часу обрання, очільник УПЦ МП зрадив своїй звичці. На думку видання, це не в останню чергу пов’язано із наданням Томосу про автокефалію Православній Церкві України. Саме на Західній Україні, куди так і не приїхав Онуфрій, церковні громади найактивніше виходять з Московського Патріархату. На Тернопільщині таких парафій уже більше десятка за нетривалий період, з часу надання Томосу.

Символічно, що Патріарх РПЦ Кирило Гундяєв ще жодного разу не відвідав Україну з часу Революції Гідності. Для керівника УПЦ МП Онуфрія його точкою неповернення на Західну Україну може стати автокефалія ПЦУ.

Очільник УПЦ МП Онуфрій скасував щорічну поїздку на Тернопільщину Reviewed by on . Керівник Церкви Московського Патріархату в Україні вперше від свого обрання не приїхав на Тернопільщину у період Різдвяних свят. Про це повідомляє За Збречем. Т Керівник Церкви Московського Патріархату в Україні вперше від свого обрання не приїхав на Тернопільщину у період Різдвяних свят. Про це повідомляє За Збречем. Т Rating: 0

Додати коментар

scroll to top