Home » Новини » Названо імена кращих вчителів Тернопільщини

Названо імена кращих вчителів Тернопільщини

08.02.2019 10:58 Категорія: Новини

вчитель року (3)Відбувався фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу» та «Французька мова».

У кожній номінації педагоги області брали участь у конкурсних випробуваннях. За результатами теоретичного і практичного турів рішенням журі переможцями стали:

у номінації «Географія»

Дрозд Катерина Сергіївна – учитель географії Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

у номінації «Основи здоров’я»

Дяків Василь Григорович – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Заліщицької державної гімназії

 у номінації «Французька мова»

Сагайдак Катерина Олександрівна – учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

 у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Домбровська Наталія Михайлівна – учитель інклюзивного класу Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети

 у номінації «Захист Вітчизни»

Терлецький Віталій Михайлович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» навчально – виховного комплексу “Довжанківська загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад” Тернопільської районної ради.

Ці педагоги вже у квітні змагатимуться за звання «Вчитель року» із викладачами зі всієї України.

 

Лауретами конкурсу стали учителі:

у номінації «Географія»

Агаркова Тетяна Сергіївна – учитель географії Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Горин Андрій Петрович – учитель географії загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Дунів Заліщицького району

Дудка Володимир Зіновійович – учитель географії навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” м. Копичинці Гусятинського району

Кантицька Людмила Леонтіївна – учитель географії Гніздичненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Збаразького району

 у номінації «Основи здоров’я»

Безух Оксана Ярославівна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Биковецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради

Гладка Валерія Валеріївна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11

Михайленко Ярослав Володимирович – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» комунального закладу Настасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради

Шийка Олена Петрівна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Борщівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика

у номінації «Французька мова»

Грабовська Зоряна Ярославівна – учитель французької мови Тернопільської Української гімназії ім. І Франка

Цар Зоряна Василівна – учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Шевчук Олександр Григорович – учитель французької мови Велико-загайцівського навчально– виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради

 у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Мисько Ольга Володимирівна – учитель інклюзивного класу Шкроботівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Шумської районної ради

Савицька Надія Степанівна – учитель інклюзивного класу опорного закладу Горинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

Янчишин Оксана Петрівна – учитель інклюзивного класу Цеценівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумського району

 у номінації «Захист Вітчизни»

Дудник Віктор Валерійович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Тернопільської школи допризовної підготовки Тернопільської міської ради

Пеляк Сергій Іванович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Козівської державної української гімназії ім. В. Герети

Пендзей Роман Євгенович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Язловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бучацького району

Тихоліз Василь Володимирович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Млиновецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Зборівського району.

Усім переможця та лауреатам конкурсу, як зазначили в управлінні освіти, вручено грамоти та подарунки управління освіти і науки облдержадміністрації, грошові премії та подяки від обласної організації профспілки працівників освіти і науки, фахові бібліотечки від видавництв «Підручники і посібники», «Астон», «Мандрівець».

Крім цього ,переможці отримали ще й спеціальні почесні відзнаки від обласної організації профспілки працівників освіти і науки та управління освіти і науки ОДА.

 

 

Названо імена кращих вчителів Тернопільщини Reviewed by on . Відбувався фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель ін Відбувався фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель ін Rating: 0

Додати коментар

scroll to top