fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині зросло виробництво сільськогосподарської продукції

На Тернопільщині зросло виробництво сільськогосподарської продукції

04.02.2019 14:10 Категорія: Економіка Новини

сгВ області третій рік поспіль нарощують обсяги виробництва аграрної продукції. За попередніми даними, у 2018 році індекс сільськогосподарської продукції, порівняно з 2017-им, становив 103,9 відсотків, у тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 107,2 відсотки, у господарствах населення – 99,6 відсотків.

Питома вага області в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції України складає 3,7 відсотків. У розрахунку на одну особу обсяг виробництва продукції сільського господарства становить 9317 гривень, що на 2996 гривень більше, ніж у середньому по країні, пише Наш день.

Виробництво продукції рослинництва за рік збільшилось на 5,2 відсотки. В області наростили обсяги виробництва окремих видів зернових культур, ріпаку, сої, картоплі, плодів та ягід.

Зважаючи на скорочення поголів’я великої рогатої худоби та свиней, виробництво продукції тваринництва на Тернопільщині торік, порівняно з 2017 роком, скоротилось на 0,3 відсотки, у тому числі у господарствах населення – на 4,3 відсотки. У сільськогосподарських підприємствах виробництво продукції тваринництва зросло на 8,4 відсотки.

 

На Тернопільщині зросло виробництво сільськогосподарської продукції Reviewed by on . В області третій рік поспіль нарощують обсяги виробництва аграрної продукції. За попередніми даними, у 2018 році індекс сільськогосподарської продукції, порівня В області третій рік поспіль нарощують обсяги виробництва аграрної продукції. За попередніми даними, у 2018 році індекс сільськогосподарської продукції, порівня Rating: 0

Додати коментар

scroll to top