fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині збудують унікальний басейн з сонячними батареями (фото)

На Тернопільщині збудують унікальний басейн з сонячними батареями (фото)

22.02.2019 11:49 Категорія: Новини

сесНа базі Заліщицького місцевого дитячого санаторію збудують плавальний басейну з сонячними батареями, колекторами тепла та автоматизованою очисткою води.

Тендер на будівництво цього басейну вже проведено, затверджено проектно-кошторисну документацію, за виділення першої частини необхідної суми депутатський корпус голосуватиме вже під час найближчого пленарного засідання сесії обласної ради.

Реалізація цього проекту дасть можливість проводити унікальні підводні реабілітаційні програми для дітей з інвалідністю. Заняття під водою, безперечно, підсилять результат оздоровчих процедур, які сьогодні проводяться у санаторії.

Важливо, що басейн стане надбанням не лише санаторію, а й усієї громади, адже схожих об’єктів у районі немає, зазначили у прес-службі облради.

Сьогодні в Заліщицькому обласному комунальному санаторії функціонує   ЗОШ І-ІІ ступенів та центр ранньої  медичної  реабілітації дітей-інвалідів, що надає цілий ряд необхідних процедур: душ Шарко, циркуляційний та висхідний душ, ванни з травами, підводний масаж , СПА-ванна (гідромасаж, вихрові потоки, перлинний варіант та режим озону); болото з родовищ Куяльника , парафіно-озокерит , полтавський бішофіт. Також діти отримують фіточаї та кисневі коктейлі.

Крім цього в санаторії   функціонує   клінічна лабораторія, два масажних кабінети та два кабінети ЛФК, галокамера (соляна печера),   кабінети    функціональної     діагностики, аромотерапії і психоемоційного розвантаження.

Впроваджено нові методи лікування: іпотерапія, аквагімнастика, нордична хода, АРТ-терапія, бісероплетіння, біопластика з солоного тіста, орігамі, квілінг(робота з смужками паперу), вишивка , аплікації.

У 2017 році в санаторії проведено ремонт  усіх приміщень,  ремонт твердопаливного котла, часткову заміну труб водопостачання, ремонт газового котла, заміну вікон на металопластикові.

басейн з сонячними батареями (4)басейн з сонячними батареями (3)

басейн з сонячними батареями

басейн з сонячними батареями (2)

На Тернопільщині збудують унікальний басейн з сонячними батареями (фото) Reviewed by on . На базі Заліщицького місцевого дитячого санаторію збудують плавальний басейну з сонячними батареями, колекторами тепла та автоматизованою очисткою води. Тендер На базі Заліщицького місцевого дитячого санаторію збудують плавальний басейну з сонячними батареями, колекторами тепла та автоматизованою очисткою води. Тендер Rating: 0

Додати коментар

scroll to top