fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині замерз найбільший рівнинний водоспад (вражаючі фото)

На Тернопільщині замерз найбільший рівнинний водоспад (вражаючі фото)

03.02.2019 12:34 Категорія: Новини

водоспадДжуринський водоспад на Тернопільщині замерз. Він є найвищим рівнинним водоспадом в Україні. Його висота – 16 метрів, і складається він з трьох каскадів.

Вода, яка збігала з шаленою швидкістю, у якусь мить завмерла у дивовижних формах, хоча потужний потік рідко замерзає. Мороз утворив химерні бурульки та нарости із обледенілого снігу. Наразі крижана кірка вкрила майже увесь водоспад.

Водоспад відвідав Олег Гавришок та поширив світлини у Фейсбуці.

«Екстремальний спуск і підйом (не для слабаків). Все за ради краси від якої перехоплює подих. Тут вже відчувається весна, її бурхливі води вже омивають каміння Джуринського водоспаду», – написав чоловік.

Розташований водоспад у селі Нирків Заліщицького району. Вважається, що він є найвищим в Україні і у Європі рівнинним водоспадом.

водоспад_(2)

водоспад_(3)

На Тернопільщині замерз найбільший рівнинний водоспад (вражаючі фото) Reviewed by on . Джуринський водоспад на Тернопільщині замерз. Він є найвищим рівнинним водоспадом в Україні. Його висота – 16 метрів, і складається він з трьох каскадів. Вода, Джуринський водоспад на Тернопільщині замерз. Він є найвищим рівнинним водоспадом в Україні. Його висота – 16 метрів, і складається він з трьох каскадів. Вода, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top