fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині встановили новий рекорд з надоїв молока

На Тернопільщині встановили новий рекорд з надоїв молока

07.02.2019 14:14 Категорія: Новини

молокоУ загальновизнаній «молочній» столиці Тернопілля – ТОВ «Україна»     (с. СкорикиПідволочиського району), яке очолює Герой України Олег Крижовачук, встановили новий рекорд з продуктивності молочного стада. У 2018 році тут в середньому надоїли від кожної із 1140 корів по 10765 кг молока.

Ця цифра для більшості господарств краю виглядає фантастичною, якщо брати до уваги, що навіть у флагманах молочної галузі Тернопільщини вона становить у межах 8-8,6 тис. кг. По державі середній річний надій на корову станом на 1 січня 2019 року складає 6054, а по області – 6802 кг, пише За Збручем.

У Скориках основну ставку роблять на імпортну селекцію нетелівголштинської породи. У 2016 році з Німеччини завезли 400, а торік – 500 високопродуктивних племінних тварин. До речі, при роздоюванні від цих первісток тут щоденно отримують по 37-38 кг (!) молока на голову. Для відтворення власного поголів’я використовують виключно сексовану сперму канадської селекції, яка гарантує народження 90% теличок.

 

На Тернопільщині встановили новий рекорд з надоїв молока Reviewed by on . У загальновизнаній «молочній» столиці Тернопілля – ТОВ «Україна»     (с. СкорикиПідволочиського району), яке очолює Герой України Олег Крижовачук, встановили но У загальновизнаній «молочній» столиці Тернопілля – ТОВ «Україна»     (с. СкорикиПідволочиського району), яке очолює Герой України Олег Крижовачук, встановили но Rating: 0

Додати коментар

scroll to top