fbpx  
Home » Влада » На Тернопільщині у 2018 році реалізували десятки соціально важливих проектів

На Тернопільщині у 2018 році реалізували десятки соціально важливих проектів

18.02.2019 16:10 Категорія: Влада Новини

десятки соціально важливих проектівМинулого року на Тернопільщині за фінансової підтримки Уряду профінансовано десятки соціально важливих проектів.

Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на продовження будівництва приміщення обласного Державного архіву, реставрацію Бучацької ратуші, пам’ятки архітектури середини 18 століття в м. Бучачі, на капітальний ремонт головного корпусу та заміну теплотраси Збаразької районної комунальної лікарні, капітальний ремонт Золотниківської ЗОШ І–ІІІ ступенів у с. Золотники Теребовлянського району, капітальний ремонт НВК «Лановецька ЗОШ І–ІІІ ст. №2-гімназія» та Боричівської загальноосвітньої школи-саду І–ІІ ступенів, на реконструкцію радіологічного корпусу Тернопільської університетської лікарні, реконструкцію школи у с. Почапинці Тернопільського району, будівництво водонапірних споруд у смт Мельниця-Подільська Борщівського району, реконструкцію гідротехнічних споруд веслувального каналу та будівництво центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернополі, реконструкцію лікувального корпусу №2 КУТОР «Тернопільський обласний наркологічний диспансер», реконструкцію будівлі Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини та десятки інших об’єктів.

Загалом з бюджету було спрямовано 778 млн. грн. з Державного бюджету на розвиток Тернопільської області.

Державна підтримка регіонів – пріоритет Уряду, тому в проекті бюджету на 2019 рік зростає фінансування регіональних програм. А це – нові садочки, відремонтовані школи, лікарні та спортивні об’єкти по всій області.

На Тернопільщині у 2018 році реалізували десятки соціально важливих проектів Reviewed by on . Минулого року на Тернопільщині за фінансової підтримки Уряду профінансовано десятки соціально важливих проектів. Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на продов Минулого року на Тернопільщині за фінансової підтримки Уряду профінансовано десятки соціально важливих проектів. Зокрема, 2018 року Уряд виділив кошти на продов Rating: 0

Додати коментар

scroll to top