fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині трансформують шість інтернатів

На Тернопільщині трансформують шість інтернатів

08.02.2019 16:57 Категорія: Новини

інтернатиУ Тернопільській області розпочинається реалізація нового проекту для впровадження соціальних послуг, що сприятимуть догляду і вихованню дітей в сімейному або наближеному до сімейного середовищі та мінімізації потреби в інтернатних закладах. Сьогодні керівництво області зустрілося з представниками консорціуму організацій у складі OxfordPolicyManagementLimited, щоб обговорити поточні питання та визначити пріоритетні завдання.

Проект із реформування інтернатних закладів є четвертою поспіль ініціативою Міністерства соціальної політики України в рамках програми “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” за підтримки Світового банку.

Розрахований він майже на два роки. Цього року його почнуть реалізовувати і на Тернопільщині. В рамках проекту в області планується трансформувати не менше шести інтернатів, що дозволить понад 500 дітям отримати досвід сімейного виховання.

Зазначимо, що на Тернопільщині функціонують 19 інтернатів, де перебувають близько 3 тис. дітей. Понад 90% з них не мають батьків. Тому є велике зацікавлення, щоб максимально адаптувати дітей до життя та їх соціалізувати.

Додамо, що реалізація проекту із реформування інтернатних закладів у Тернопільській області дозволить зменшити потребу в інтернатних закладах шляхом розвитку:

  • соціальних послуг на рівні об’єднаних територіальних громад, введення посад фахівців із соціальної роботи;
  • мережі сімейних форм виховання (патронатних сімей, опіки та піклування, усиновлення, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу);
  • інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами;
  • послуг з соціальної інтеграції для випускників закладів інституційного догляду.
На Тернопільщині трансформують шість інтернатів Reviewed by on . У Тернопільській області розпочинається реалізація нового проекту для впровадження соціальних послуг, що сприятимуть догляду і вихованню дітей в сімейному або н У Тернопільській області розпочинається реалізація нового проекту для впровадження соціальних послуг, що сприятимуть догляду і вихованню дітей в сімейному або н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top