Home » ­ » На Тернопільщині сталася бійка між прихильниками Православної церкви України та УПЦ МП (відео)

На Тернопільщині сталася бійка між прихильниками Православної церкви України та УПЦ МП (відео)

04.02.2019 08:06 Категорія: ­ Кримінал Новини

c1ac99e-------Ще один релігійний скандал прокотився Тернопільщиною цими вихідними.

Інцидент трапився біля Свято-Преображенського храму у селі Гніздичне Збаразького району. Конфлікт, який переріс у штовханину між прихильниками Православної церкви України та представниками релігійної громади УПЦ МП, виник через неузгодження часу проведення богослужіння.

Нагадаємо, 13 січня в селі частина людей проголосувала за перехід в ПЦУ, частина залишилася в УПЦ МП. Храм вирішили використовувати по черзі.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ Московського патріархату поширив відео «бійки» і заявив про побиття настоятеля релігійної громади УПЦ МП протоієрея Стефана Балана.  При цьому на поширеному відео як такого побиття немає. Поліція намагалася стримати натиск невеликої групи людей, в основному жінок, які голосно голосили, і намагався прорватися до дверей храму священика. У якийсь момент він впав в штовханині, після чого почався ще сильніший крик.

Після штовханини люди розійшлися, а храм опечатали. Поліція наразі з’ясовує всі деталі інциденту та порушила кримінальну справу за хуліганство.

На Тернопільщині сталася бійка між прихильниками Православної церкви України та УПЦ МП (відео) Reviewed by on . Ще один релігійний скандал прокотився Тернопільщиною цими вихідними. Інцидент трапився біля Свято-Преображенського храму у селі Гніздичне Збаразького району. Ко Ще один релігійний скандал прокотився Тернопільщиною цими вихідними. Інцидент трапився біля Свято-Преображенського храму у селі Гніздичне Збаразького району. Ко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top