Home » ­ » У селах Тернопільської області збудують майже 20 нових амбулаторій

У селах Тернопільської області збудують майже 20 нових амбулаторій

07.02.2019 11:04 Категорія: ­ Новини

амбулаторіяТернопільщина активно включилася процес розвитку сільської медицини. Зокрема, у області вже зареєстровано інформацію про початок будівельних робіт у 14 амбулаторіях. Загалом в нашій області їх має бути 19-ть.

Про це йшлося під час наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. За словами Геннадія Зубка, Тернопільська область зробила рішучі кроки для визначення генеральних підрядників та динамічно працює над втіленням державних ініціатив.

«Проект будівництва амбулаторії повинен показати зовсім іншу якість надання медичних послуг. Чим скоріше відбуватиметься реалізація цього етапу, тим швидше люди зможуть відчути зміни у напрямку надання первинної медичної допомоги на місцях», – наголосив Геннадій Зубко.

Додамо, що окрім будівництва нових амбулаторій, у ще 80-ти амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини проведуть реконструкцію та капітальний ремонт. На це, а також на придбання 134-ох автомобілів для сімейних лікарів і медичного обладнання наша область отримала 222 млн. грн. з державного бюджету.

У селах Тернопільської області збудують майже 20 нових амбулаторій Reviewed by on . Тернопільщина активно включилася процес розвитку сільської медицини. Зокрема, у області вже зареєстровано інформацію про початок будівельних робіт у 14 амбулато Тернопільщина активно включилася процес розвитку сільської медицини. Зокрема, у області вже зареєстровано інформацію про початок будівельних робіт у 14 амбулато Rating: 0

Додати коментар

scroll to top