Home » ­ » На місці занедбаних військових містечок на Тернопільщині відновили сучасну армійську інфраструктуру (фото)

На місці занедбаних військових містечок на Тернопільщині відновили сучасну армійську інфраструктуру (фото)

08.02.2019 10:09 Категорія: ­ Новини

бірюков армія тернопіль (8)Скільки б негативу не лилося на керівництво держави і Міноборони зокрема, не помітити позитивних змін в українській армії не можна. Починаючи від удосконаленого сухпайка для бійців ООС, оновленого меню у військових центрах, покращеного оснащення до відновлення військових містечок.

Прикладом слугує будівництво з нуля армійської інфраструктури на Тернопільщині. Про це розповів радник президента Петра Порошенка, помічник міністра оборони, волонтер Юрій Бірюков.

Якщо до 2014 року колись процвітаючі військові містечка були знищені, а військова техніка розпродана та знищена, то за останні 5 років тут вдалося якщо не повністю, то хоча б частково відновити інфраструктуру та заселити військових. Зокрема, у Тернополі, Чорткові та Теребовлі будують нові гуртожитки за стандартами НАТО. Тут окремі казарми, які мали бути призначені для військовослужбовців, довелося відновлювали з нуля.

«Ось є тепер 44 окрема артилерійська бригада, та раніше її не було. Бригаду сформували в «гарячому» 14-му році. Вона пішла на фронт з полігону і чотири роки провела в режимі АТО-полігон-АТО-полігон. Від хорошого життя? Від дурості начальства? Ні, через свою “бездомність”. Не знайшлось в 14-му році жодного порожнього військового містечка, готового до заходу бригад, упс. Продали все …

Бригаду зібрали, бригаду укомплектували, бригаду навчили, бригаду направили воювати. А самі почали шукати їм будинок. І знайшли – занедбані військові містечка в Тернопільській області, колишні частини ППО. Ще ППО було улюбленою стравою одного Аталотія, ось і не залишилося у нас на початок війни ППО. Тернопіль, Теребовля, Чортків. Скрізь руйнації, всюди запустіння, усюди потрібно займатися інфраструктурою та комунікаціями, підведенням тепла і води. Казарми і штаби, столові і склади, автопарки та навчальні класи. Як чудово було раніше не знати всю складність армійської інфраструктури …», — розповів Юрій Бірюков.

бірюков армія тернопіль (9)

бірюков армія тернопіль (3)

бірюков армія тернопіль (2)

бірюков армія тернопіль (10)

бірюков армія тернопіль (12)

бірюков армія тернопіль (11)

бірюков армія тернопіль (13)бірюков армія тернопіль

Він також додав, що роботи наразі тривають.

«Три будівлі за проектом 184 гуртожитки, в різному стані, але вже на етапі внутрішніх робіт. Орієнтуємося на квітень. Клац. Нова трансформаторна підстанція, з запасом “міцності” на подальше будівництво. Клац. Повністю відновлена ​​з руїн, стабільно відремонтована і оснащена казарма. Пральня кімната, душ / туалет на поверсі, кімнати дуже прості, меблі також звичні. Але вже дах над головою і тепло. Зробили в 17-м, заселили в 18-м. Клац. Котельня на різних видах палива, на все містечко, з запасом потужності на майбутні будівництва», – йдеться у дописі.

бірюков армія тернопіль (4)

бірюков армія тернопіль (5)

бірюков армія тернопіль (6)

бірюков армія тернопіль (7)

 

бірюков армія тернопіль (14)

бірюков армія тернопіль (15)

бірюков армія тернопіль (16)

бірюков армія тернопіль (17)

На місці занедбаних військових містечок на Тернопільщині відновили сучасну армійську інфраструктуру (фото) Reviewed by on . Скільки б негативу не лилося на керівництво держави і Міноборони зокрема, не помітити позитивних змін в українській армії не можна. Починаючи від удосконаленого Скільки б негативу не лилося на керівництво держави і Міноборони зокрема, не помітити позитивних змін в українській армії не можна. Починаючи від удосконаленого Rating: 0

Додати коментар

scroll to top