fbpx  
Home » Новини » Молодь Тернопільщини перемогла на конкурсі колядок в Польщі

Молодь Тернопільщини перемогла на конкурсі колядок в Польщі

10.02.2019 16:04 Категорія: Новини

Колядники_з_Тернопiл_щини_перемогли_на_конкурсi_в_Пол_щiКолядники із суботньої школи польської мови, котра діє при Надзбручанському товаристві польської культури та мови в Гусятині на Тернопільщині, представили Україну на ІІІ Міжнародному конкурсі колядок «BeskidzkaBitwanaKolędy».

Конкурс відбувся в селищі Бистра Бєльського повіту в Сілезькому. У ньому взяли участь чотири колективи з Польщі та по одному з України і Словаччини.«Артисти мали 15 хвилин для виступу. Колядники з Гусятина представляли Україну, тому співали українські колядки та щедро віншували глядачів і членів журі, які, до речі, визнали їх переможцями»,  – розповів сайту Тернополяни представник Надзбручанськоготовариствао польської культури та мови Іван Пейко.

Учасники фестивалю взяли участь у святковій вечері з війтом гміниВільковіце, до якої належить Бистра. Під час цієї зустрічі всі разом співали польські колядки. Гусятинці відвідали також Музей Юліана Фалата в Бистрій, де ознайомилися з працями художника та заколядували разом із працівниками установи.

 

Молодь Тернопільщини перемогла на конкурсі колядок в Польщі Reviewed by on . Колядники із суботньої школи польської мови, котра діє при Надзбручанському товаристві польської культури та мови в Гусятині на Тернопільщині, представили Украї Колядники із суботньої школи польської мови, котра діє при Надзбручанському товаристві польської культури та мови в Гусятині на Тернопільщині, представили Украї Rating: 0

Додати коментар

scroll to top