fbpx  
Home » Новини » Майстер з Тернопільщини виготовляє «цілющі» екоматраци (відео)

Майстер з Тернопільщини виготовляє «цілющі» екоматраци (відео)

08.02.2019 16:07 Категорія: Новини

еко-матрациМешканець Великої Березовиці Тарас Підгайний виготовляє екологічно чисті матраци з очерету. Технологію перейняв у голландців. Для цього сам зробив спеціальний станок. А очерет збирає і заготовляє влітку.

Попередньо очерет Тарас зв’язує спеціальними нитками. Їх привіз з-закордону. А на виготовлення одного матрацу майстер витрачає 4 дні.

«Станок металевий, складається з двох половинок. Між ними відстань 5 см. Я в Голландії бачив матрац 5 сантиметрів. Вирішив, що вони подумали краще за мене, тому не придумував велосипед», – жартує Тарас Підгайний.

Лише на один виріб майстер витрачає три снопи очерету. Заготовляє його в кінці червня. Адже, переконаний – саме в цей період очерет має цілющі властивості. «Він виділяє ефірні масла, допомагає людям у яких пролежні. Говорять, що в хаті має такий запах, як в евкаліптовому лісі», каже майстер.

Спершу Тарас Підгайний зробив очеретяний матрац для себе, випробував його, а тепер робить такі ж для друзів та знайомих. Грошей на цьому не заробляє. Розповідає, що це для нього лише хобі. Головне, щоб сон на очереті був цілющим для інших.

Які сни сняться на такому матраці – дивіться у сюжеті Т1 Новини.

Майстер з Тернопільщини виготовляє «цілющі» екоматраци (відео) Reviewed by on . Мешканець Великої Березовиці Тарас Підгайний виготовляє екологічно чисті матраци з очерету. Технологію перейняв у голландців. Для цього сам зробив спеціальний с Мешканець Великої Березовиці Тарас Підгайний виготовляє екологічно чисті матраци з очерету. Технологію перейняв у голландців. Для цього сам зробив спеціальний с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top