fbpx  
Home » Новини » Композитор з Тернопільщини здобув престижну премію

Композитор з Тернопільщини здобув престижну премію

01.02.2019 15:25 Категорія: Новини

сегінПремію імені Б.М.Лятошинського у 2019 році присуджено уродженцю Тернопільщини композитору Богдану Сегіну.

Комітет з присудження премії відзначив його вокально-інструментальний твір на духовну тематику «Між Сходом і Заходом. Містерія народження» для солістів, мішаного хору, струнного оркестру та органа (2017 рік), пише сайт Тернополяни.

Композитор та менеджер музичних проектів Богдан Сегін народився в 1976 у м. Борщів Тернопільської області. З 1991 по 1994 навчався у Тернопільському державному музичному училищі ім. С. Крушельницької за спеціальностями “фортепіано” і “теорія музики” та займався композицією у Б. Климчука.

Лауреат Премії ім. Л. Ревуцького. Музика композитора постійно виконується в Україні та закордоном. В доробку композитора також музика до більш як десяти театральних постановок в Україні і Польщі.

Із 2012 Богдан Сегін починає працювати комерційним директором з питань розвитку сучасної музики Львівської обласної філармонії та виконавчим директором Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти”.

 

Композитор з Тернопільщини здобув престижну премію Reviewed by on . Премію імені Б.М.Лятошинського у 2019 році присуджено уродженцю Тернопільщини композитору Богдану Сегіну. Комітет з присудження премії відзначив його вокально-і Премію імені Б.М.Лятошинського у 2019 році присуджено уродженцю Тернопільщини композитору Богдану Сегіну. Комітет з присудження премії відзначив його вокально-і Rating: 0

Додати коментар

scroll to top