fbpx  
Home » Новини » Ім’ям науковця з Тернополя назвали зірку

Ім’ям науковця з Тернополя назвали зірку

04.02.2019 15:05 Категорія: Новини

зiркаІм’ям 90-річного вченого з Тернополя, доктора медичних наук, професора та академіка Івана Сміяна назвали зірку в галактиці Чумацький шлях.

Сертифікат науковцю вручили під час святкувань з нагоди 90-річного ювілею,повідомили у прес-службі Тернопільського державного медичного університету.

Іван Сміян – автор понад 700 наукових праць і досліджень у галузі педіатрії. Він є почесним головою Тернопільської обласної асоціації педіатрів, членом численних редколегій науково-практичних журналів. Нагороджений Золотою медаллю миру, Знаком пошани Національної академії медичних наук України, є лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди, відмінник охорони здоров’я.

З 1970 року працював у нинішньому Тернопільському державному медичному університеті. 33 роки очолював кафедру педіатрії, 17 років поспіль був ректором.Ім’я науковця занесене до книги «2000 найвидатніших людей століття» Інтернаціонального біографічного центру Кембриджського університету.

Ім’ям науковця з Тернополя назвали зірку Reviewed by on . Ім’ям 90-річного вченого з Тернополя, доктора медичних наук, професора та академіка Івана Сміяна назвали зірку в галактиці Чумацький шлях. Сертифікат науковцю в Ім’ям 90-річного вченого з Тернополя, доктора медичних наук, професора та академіка Івана Сміяна назвали зірку в галактиці Чумацький шлях. Сертифікат науковцю в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top