fbpx  
Home » Економіка » Громади Тернопільщини отримають у власність понад 6 тисяч га землі

Громади Тернопільщини отримають у власність понад 6 тисяч га землі

01.02.2019 10:21 Категорія: Економіка Новини

земля отгЦього року Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області підписало з 9 об’єднаними територіальними громадами меморандуми про співробітництво, які забезпечать заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Начальник Головного управління Іван Кузь повідомив, що впродовж 2019 року понад 6 тисяч га землі буде передано новоутвореним громадам.

«До того, як ділянки будуть передані ОТГ, Головне управління здійснюватиме управління ними виключно за погодженням з органом місцевого самоврядування відповідної громади», – зазначив очільник земельного відомства області.

Підписані меморандуми передбачають, що Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області після завершення робіт з інвентаризації та формування ділянок сільськогосподарського призначення в межах об’єднаної територіальної громади приймає рішення про передачу земель із державної у комунальну власність та складає і підписує акт приймання-передачі.

Громади Тернопільщини отримають у власність понад 6 тисяч га землі Reviewed by on . Цього року Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області підписало з 9 об’єднаними територіальними громадами меморандуми про співробітництво, які Цього року Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області підписало з 9 об’єднаними територіальними громадами меморандуми про співробітництво, які Rating: 0

Додати коментар

scroll to top