fbpx  
Home » Новини » «Гадз» збільшуватиме площу під яблуневими садами

«Гадз» збільшуватиме площу під яблуневими садами

05.02.2019 11:04 Категорія: Новини

яблукаФермерське господарство «Гадз» (Тернопільська область) у 2019 році планує  збільшувати  насадження яблуні.

Про це AgroTimes розповів комерційний директор «Гадза» Богдан Буряк.

Сьогодні господарство має понад 600 га саду. Біля 80% з них – це насадження яблунь; груші й сливи небагато.  Частина саду перебуває під накриттям.
За словами Богдана Буряка, близько 35 га саду відведено під органічне яблуко. В основному, це Ре-сорти, стійкі до хвороб, які потребують менше догляду, менше обробітку.

«Зараз у нас другий рік перехідного періоду, триває сертифікація, – зазначив він. – Гадаю, врожай 2020 року вже матиме органічний сертифікат».

Органічним яблуком цікавляться як в Україні, так і за кордоном, підкреслив комерційний директор ФГ «Гадз». «Тим більше у майбутньому ми плануємо й переробку (соки, джеми, пюре, заморозка), і, швидше за все, й органічну теж», – додав він.

 

«Гадз» збільшуватиме площу під яблуневими садами Reviewed by on . Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська область) у 2019 році планує  збільшувати  насадження яблуні. Про це AgroTimes розповів комерційний директор «Гадза Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська область) у 2019 році планує  збільшувати  насадження яблуні. Про це AgroTimes розповів комерційний директор «Гадза Rating: 0

Додати коментар

scroll to top