fbpx  
Home » Новини » До Тернополя приїде відома актриса

До Тернополя приїде відома актриса

13.02.2019 14:04 Категорія: Новини

сумськаДо Тернополя завітає відома українська акторка Ольга Сумська. Вона приїде у місто з легендарною виставою «Майстер і Маргарита», де грає головну роль.

Дія вистави відбувається в дурдомі імені Леніна. Воланд, відьми, коти, Гаер, історичні особистості – все це маячня, гарячка, плід хворої уяви пролетарського поета Івана Бездомного. А реальність – це вірші поганого поета, правда, їх виспівує руда напівоголена Гелла. На противагу своїй шизофренії Іван Бездомний виставляє посвідчення поета, яке «кому попало не дають», як відомо.

Вистава відбудеться 19 лютого о 19:00 у Тернопільському драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. Вартість квитків від 150 гривень, повідомляє сайт «moemisto».

До Тернополя приїде відома актриса Reviewed by on . До Тернополя завітає відома українська акторка Ольга Сумська. Вона приїде у місто з легендарною виставою «Майстер і Маргарита», де грає головну роль. Дія вистав До Тернополя завітає відома українська акторка Ольга Сумська. Вона приїде у місто з легендарною виставою «Майстер і Маргарита», де грає головну роль. Дія вистав Rating: 0

Додати коментар

scroll to top