fbpx  
Home » Новини » Через Тернопільщину хочуть запустити новий поїзд

Через Тернопільщину хочуть запустити новий поїзд

06.02.2019 11:06 Категорія: Новини

поїздНещодавно на Львівській регіональній філії відбулася експериментальна поїздка регіонального експресу, що обслуговує маршрут Львів–Чернівці.

Як повідомив info.uz.ua заступник начальника служби приміських пасажирських перевезень Юрій Порохнавець, під час поїздки вивчалася технічна можливість продовження маршруту потяга від нинішньої кінцевої станції Чернівці до станції Чортків Тернопільської дирекції залізничних перевезень через станції Стефанешти, Заліщики та ін.

Очікується, що на підставі отриманих даних повноважна комісія зробить остаточний висновок про доцільність продовження цього маршруту.

 

Через Тернопільщину хочуть запустити новий поїзд Reviewed by on . Нещодавно на Львівській регіональній філії відбулася експериментальна поїздка регіонального експресу, що обслуговує маршрут Львів–Чернівці. Як повідомив info.uz Нещодавно на Львівській регіональній філії відбулася експериментальна поїздка регіонального експресу, що обслуговує маршрут Львів–Чернівці. Як повідомив info.uz Rating: 0

Додати коментар

scroll to top