fbpx  
Home » Новини » Бійці ООС подякували тернопільським студентам (фото)

Бійці ООС подякували тернопільським студентам (фото)

25.02.2019 15:29 Категорія: Новини

подяка_вiд_вiйс_кових_(2)За час українсько-російської війни волонтерство на історичному факультеті ТНПУ ім.. В. Гнатюка вже стало своєрідною традицією. Практичного кожного для студенти працюють біля каркасів, на яких натягнуті основи для майбутніх сіток.

Постійна праця дає й вагомі результати. За минулий семестр виготовлено ще 28 сіток загальною площею 900 квадратних метрів, повідомили у прес-службі навчального закладу. Всі ці сітки відіслані у підрозділи Збройних Сил, що працюють на передньому краї  Східного фронту.

Привітати студентів із цим здобутком прийшов ректор професор Богдан Богданович Буяк, який тепло відізвався про щоденну волонтерську роботу першокурсників  та передав грамоту 28-ї окремої механізованої бригади та Пам’ятний знак від 131 Окремого розвідувального батальйону. На думку ректора, саме в постійній праці формуються справжня особистість та патріотизм.

Із вітанням виступив професор Іван Степанович Зуляк, який рік відслужив бійцем 80-ї десантно-штурмової бригади.  За його словами, кожна така сітка береже життя бійців та військову техніку. Тому виготовлення маскувальних засобів є дуже важливим.

Загалом із весни 2015 року історики сплели 266 маскувальних сіток загальною площею більше 8000 квадратних метрів. «Історичні сітки» перебувають у 24 ОБМ, 28 ОМБ, 44 ОАБ, 56 ОМБ, 80 ДШБ, 93 ОМБ, 131 ОРБ, підрозділах аеророзвідки та інших військових частинах.

подяка_вiд_вiйс_кових

подяка_вiд_вiйс_кових_(3)

Бійці ООС подякували тернопільським студентам (фото) Reviewed by on . За час українсько-російської війни волонтерство на історичному факультеті ТНПУ ім.. В. Гнатюка вже стало своєрідною традицією. Практичного кожного для студенти За час українсько-російської війни волонтерство на історичному факультеті ТНПУ ім.. В. Гнатюка вже стало своєрідною традицією. Практичного кожного для студенти Rating: 0

Додати коментар

scroll to top