fbpx  
Home » Влада » Активісти створили унікальну гру про громаду на Тернопільщині

Активісти створили унікальну гру про громаду на Тернопільщині

12.02.2019 15:56 Категорія: Влада Новини

Унікальну гру-монополіюУнікальна гра із назвою «Тернопільська громада» незабаром побачить світ. Її розробила громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». В ігровій формі охочі зіграти дізнаватимуться цікаву інформацію про Тернопіль та прилеглі населені пунки, які приєднались до міста.

«Тернопільська громада» – це настільна гра, на кшталт «Монополії».  Вона дасть можливість людям більше дізнатись про Тернопіль та села, які увійшли до міської ОТГ. Зокрема, міститиме інформацію та запитання про електронні сервіси, історію міста, архітектуру, відомих особистостей – все, що стосується Тернопільської громади.

– Є такі речі, тернополяни навіть самі, граючи, дізнаються про своє місто і відчують себе членами однієї громади. Ми не лише просто розповідаємо про громаду, створюючи певні об’єкти. Ми намагаємося якомога більше розповісти про специфіку, про інструменти участі, про історію, відомих особистостей, – розповідає керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.

Творці гри планують, що вона буде готова вже за кілька тижнів. Її пілотний тираж – 200 примірників.

– Розповсюджуватись вони будуть переважно безкоштовно. Ми хочемо надати, передати їх у всі школи як міста, так і тих шкіл, які знаходяться у селах, а також – у будинки культури, бібліотеки, центр науки, молодіжний центр. Тобто максимально розповсюдити безкоштовно, щоб активні люди, які хочуть більше дізнатися про громаду, мали доступ безкоштовний до цієї гри. В подальшому, якщо вона піде, ми будемо робити ще перевипуск, додаткові тиражі. Окрім того ми плануємо надіслати в інші обласні центри, тому що це дуже цікавий метод інтеграції нових мешканців у громаду, – говорить Максим Черкашин.

Такого інструменту залучення громадськості, як «Тернопільська громада», поки що немає. Гра в такому форматі, в якому її вигадали тернополяни, унікальна для України.

 

Активісти створили унікальну гру про громаду на Тернопільщині Reviewed by on . Унікальна гра із назвою «Тернопільська громада» незабаром побачить світ. Її розробила громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». В ігр Унікальна гра із назвою «Тернопільська громада» незабаром побачить світ. Її розробила громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». В ігр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top