fbpx  
Home » Економіка » Жителі Тернопільщини підтримали армію майже на чверть мільйона гривень

Жителі Тернопільщини підтримали армію майже на чверть мільйона гривень

17.01.2019 16:01 Категорія: Економіка Новини

військовий збірВпродовж 2018 року платники податків Тернопілля на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 246 млн. 337,2 тис. грн.. військового збору.

Порівняно з 2017 роком надходження цього платежу зросли майже на 58,1 млн. гривень. Як повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області, лише у грудні минулого року мешканці області сплатили 29 млн. 750,1 тис. грн.. «патріотичного» платежу. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії зросли на 4,4 млн.грн.порівняно з відповідним періодом 2017 року.

Зазначимо, що військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

Жителі Тернопільщини підтримали армію майже на чверть мільйона гривень Reviewed by on . Впродовж 2018 року платники податків Тернопілля на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 246 млн. 337,2 тис. грн.. військового з Впродовж 2018 року платники податків Тернопілля на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 246 млн. 337,2 тис. грн.. військового з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top