fbpx  
Home » Новини » Жителі громади на Тернопільщині вражені оновленнями у найстарішій школі (відео)

Жителі громади на Тернопільщині вражені оновленнями у найстарішій школі (відео)

23.01.2019 12:51 Категорія: Новини

школаПопри свій молодий вік, Вишнівецька ОТГ продовжує демонструвати одні із кращих результатів у своєму розвитку.

Винятком не стала і освітня галузь цієї громади. Кожного року керівництво Вишнівецької ОТГ спрямовує чимало коштів та зусиль для покращення умов навчання школярів. Яскравим прикладом є найстаріша школа на Вишнівеччині – Вишнівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку сьогодні важко впізнати.

Саме в цьому навчальному закладі повністю осучаснили другий поверх, запровадили харчування як для учнів молодших класів, так і для старшокласників. Діти на навчання тепер доїжджають шкільним автобусом. Окрім того, на завершальному етапі проект вартістю у півтора мільйона гривень щодо перекриття даху школи, планується і ремонт першого поверху.

– Приємно бачити у наших дітей щасливі очі, які горять бажанням здобувати нові знання. Зміни неможливо не відчути. До того ми були у складі району і правду кажучи боліла душа за те, що наша історична земля Байди Вишневецького занепадає. Зараз же ми реально бачимо використання коштів, бачимо як оновлюється селище, які роботи проводяться у різних галузях.

Хочу зазначити також, що наша школа найбільша в громаді, вона найстаріша – через чотири роки їй виповниться 70. Багато директорів і вчителів працювало над покращенням умов навчального процесу. Зараз приємніше вдвічі, оскільки піклуватися про школу почало і керівництво Вишнівецької ОТГ. Так, за останні два роки у нас були ремонти класних приміщень, коридорів. На разі вже практично завершився проект із заміни шкільного даху. Метало профілем покрито більше як дві тисячі квадратних метрів. Це надзвичайно громіздкі роботи, – розповідає TV-4 Валентина Яковлєва, директор Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Нагадаємо, цьогоріч у Вишнівецькій ОТГ на початку вересня розпочав роботу сучасний дитсадок, якого громада чекали близько 20-ти років.

Жителі громади на Тернопільщині вражені оновленнями у найстарішій школі (відео) Reviewed by on . Попри свій молодий вік, Вишнівецька ОТГ продовжує демонструвати одні із кращих результатів у своєму розвитку. Винятком не стала і освітня галузь цієї громади. К Попри свій молодий вік, Вишнівецька ОТГ продовжує демонструвати одні із кращих результатів у своєму розвитку. Винятком не стала і освітня галузь цієї громади. К Rating: 0

Додати коментар

scroll to top