fbpx  
Home » Новини » Жінка з Тернопільщини приголомшила усю країну

Жінка з Тернопільщини приголомшила усю країну

17.01.2019 16:57 Категорія: Новини

вiраІсторія жительки села Залісці Тернопільської області Віри Омельчук, яка народилася без рук, вразила українців.

За словами мами Віри, після народження дитину агітували віддати в притулок. Окрім того, що в дівчинки не було рук, одна нога була коротшою за іншу. Але обоє батьків були проти такого.

“Чоловік прийшов і сказав ні. Що є, то те й буде. Ми мусили змиритися з тим, що Господь дав”, – розповіла вона.

Віра, маючи вади, не здавалася. Вона навчилася вишивати ногами і робити макіяж, чим і почала заробляти на життя, пише Горизонт. Згодом вона вийшла заміж і народила хлопчика та дівчинку. Але батько їх покинув. Незважаючи на біль та відсутність грошей, жінка не здалася й сама виховує дітей.

“Тримається за життя міцніше, ніж будь-хто інший. Вона ловить щастя. Ловить радість, ловить мрії. Бо знає, що без них життя не буде таким яскравим”, – кажуть рідні Віри.

У своїх коментарях українці вказали, що сила духу Віри вражає, а також назвали жінку неймовірною.

вiра

 

Жінка з Тернопільщини приголомшила усю країну Reviewed by on . Історія жительки села Залісці Тернопільської області Віри Омельчук, яка народилася без рук, вразила українців. За словами мами Віри, після народження дитину агі Історія жительки села Залісці Тернопільської області Віри Омельчук, яка народилася без рук, вразила українців. За словами мами Віри, після народження дитину агі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top