fbpx  
Home » Новини » Юні танцюристи з Тернополя перемогли на чемпіонаті світу

Юні танцюристи з Тернополя перемогли на чемпіонаті світу

07.01.2019 12:40 Категорія: Новини

Юні танцюристиШестикласники Валерія Гресько і Максим Рапацький гідно представили Тернопільщину на чемпіонаті світу з бальних танців. Юні танцюристи отримали перемогу одразу в трьох видах танців.

Зазначимо, що чемпіонат з бальних танців відбувався у Парижі. Валерія Гресько і Максим Рапацький танцюють у парі шість років. Вони неодноразово перемагали у всеукраїнських конкурсах, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Діти займаються у клубі спортивного бального танцю «Grand», з якого, крім них, участь у чемпіонаті світу взяли ще три пари. Зі слів переможців, емоції від перебування у Парижі неймовірні. У планах Валерії та Максима ще чимало світових конкурсів, де вони також мріють перемогти.

Юні танцюристи з Тернополя перемогли на чемпіонаті світу Reviewed by on . Шестикласники Валерія Гресько і Максим Рапацький гідно представили Тернопільщину на чемпіонаті світу з бальних танців. Юні танцюристи отримали перемогу одразу в Шестикласники Валерія Гресько і Максим Рапацький гідно представили Тернопільщину на чемпіонаті світу з бальних танців. Юні танцюристи отримали перемогу одразу в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top