Home » ­ » Як проходить будівництво унікального спорткомплексу в Тернополі? (фото)

Як проходить будівництво унікального спорткомплексу в Тернополі? (фото)

09.01.2019 08:42 Категорія: ­ Новини

водна арена одаТриває будівництво одного із наймасшатбніших спортивних об’єктів Тернопільської області.  “Водна арена Тернопіль” має стати місцем, де проводитимуться світові змагання з водних видів спорту. Зокрема, дана арена буде унікальною в Україні.

Робота над цим унікальним комплексом для водних видів спорту, нагадаємо, розпочалася в грудні 2017-го. Це не нова ідея. Адже у 1991 році «Водна арена» була готова фактично на 80%. Утім, на жаль, вся інфраструктура була зруйнована й розібрана, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Фінансується проект з Держаного фонду регіонального розвитку. Його загальна вартість понад 68,6 млн. грн. У 2018 році на його реалізацію виділили 10,5 млн. грн., ще 7,1 млн. грн. – співфінансування з бюджету Тернопільської міськради.

За ці кошти укріпили берегову лінію, виконується поглиблення русла дна, будуються трибуни, а також прокладається дорога вздовж каналу і трибун. Надалі – реалізація другої черги будівництва й завершення робіт щодо облаштування трибун, суддівської вишки та іншої інфраструктури.

водна арена ода

водна арена ода (4)

водна арена ода (5)

водна арена ода (3)

водна арена ода (6)

водна арена ода (2)

 

 

Як проходить будівництво унікального спорткомплексу в Тернополі? (фото) Reviewed by on . Триває будівництво одного із наймасшатбніших спортивних об'єктів Тернопільської області.  "Водна арена Тернопіль" має стати місцем, де проводитимуться світові з Триває будівництво одного із наймасшатбніших спортивних об'єктів Тернопільської області.  "Водна арена Тернопіль" має стати місцем, де проводитимуться світові з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top