fbpx  
Home » Новини » Випадок у Тернополі приголомшив всю країну (відео)

Випадок у Тернополі приголомшив всю країну (відео)

29.01.2019 16:51 Категорія: Новини

перший_паспорт_у_53_рокиЦя історія тернополянина приголомшила та дивувала країну.

52 роки Вільян Пастушок жив без головного офіційного документа та жодного разу не користувався паспортом. Каже: не було потреби його деінде пред’являти.

«В дитинстві я не мав потреби, бо батьки все… А потім мені допомогли, я торгував на ринку, брав під реалізацію. А так, щоб я в банку брав гроші чи ще десь паспорт…, то я не брав. Мені потреби в паспорті не було», – розповідає Вільян Пастушок.

Усі питання щодо посвідчення особи вирішував батько чоловіка. Своєї родини Вільян так і не створив. Офіційно ніде не працював, в армії не служив. Коли ж батька не стало, усі бюрократичні клопоти впали на його плечі. І в 52 роки довелося вчитися самостійно жити і взаємодіяти з державними установами.

перший_паспорт_у_53_роки_(2)

Тож зараз до міграційної служби чоловік прийшов, щоб забрати свій перший паспорт. Надалі Вільян планує отримати ідентифікаційний код і закордонний паспорт. Каже, що в 52 – життя лише починається.

Детальніше про цю приголомшливу історіюм— у сюжеті «5 каналу»:

Випадок у Тернополі приголомшив всю країну (відео) Reviewed by on . Ця історія тернополянина приголомшила та дивувала країну. 52 роки Вільян Пастушок жив без головного офіційного документа та жодного разу не користувався паспорт Ця історія тернополянина приголомшила та дивувала країну. 52 роки Вільян Пастушок жив без головного офіційного документа та жодного разу не користувався паспорт Rating: 0

Додати коментар

scroll to top