fbpx  
Home » Новини » Відмінників з Тернопільщини нагородили президентськими стипендіями

Відмінників з Тернопільщини нагородили президентськими стипендіями

09.01.2019 14:24 Категорія: Новини

стипендії школяріНа Тернопільщині є десятеро стипендіатів Президента України, які отримали цей додатковий стимул для навчання, завдяки своїм успіхам і зусиллям.

Зокрема, стипендію Президента України протягом року отримують переможці Всеукраїнських олімпіад та переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Семеро з них поїхали на нагородження в Київ, а трьох відмінників відзначили у Тернопільській облдержадміністрації. Зокрема, у Тернополі вітали Віталіка Канія, учня 10-го класу Новосільської ЗОШ, Марійки Кудасюк, учениці 10-го класу Кімнатецької школи та Станіслава Петришина, учня 11-го класу Української гімназії ім. І. Франка. Саме вони здобули призові місця на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році.

 

 

Відмінників з Тернопільщини нагородили президентськими стипендіями Reviewed by on . На Тернопільщині є десятеро стипендіатів Президента України, які отримали цей додатковий стимул для навчання, завдяки своїм успіхам і зусиллям. Зокрема, стипенд На Тернопільщині є десятеро стипендіатів Президента України, які отримали цей додатковий стимул для навчання, завдяки своїм успіхам і зусиллям. Зокрема, стипенд Rating: 0

Додати коментар

scroll to top